Smart Paging (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: comment
sk: komentár

en: Character limit
sk: Limit znakov

en: Lines and paragraphs break automatically.
sk: Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
sk: Číslo aktuálnej stránky pri zobrazovaní stránkovaných zoznamov.

en: Page number
sk: Číslo strany

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:
