Smart Paging (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: comment
ar: تعليق

en: Character limit
ar: أقصى حد للحروف

en: Lines and paragraphs break automatically.
ar: تفصل السطور و الفقرات تلقائيا.

en: Default values
ar: القيم الافتراضية

en: Format settings:
ar: إعدادات التنسيق:
