Smart Paging (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: comment
bs: komentar

en: Character limit
bs: Ograničenja broja karaktera

en: Lines and paragraphs break automatically.
bs: Redovi i paragrafi se automatski prelamaju.
