Smart Paging (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: comment
eu: iruzkina

en: Lines and paragraphs break automatically.
eu: Lineak eta paragrafoak automatikoki egiten dira.

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak

en: Page number
eu: Orrialde zenbakia

en: Format settings:
eu: Formatuaren ezarpenak:
