Smart Paging (7.x-2.11) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: comment
el: σχόλιο

en: Lines and paragraphs break automatically.
el: Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
el: Ο αριθμός της τρέχουσας σελίδας όταν εμφανίζονται σελιδοποιημένες λίστες.

en: Page number
el: Αριθμός σελίδας

en: Format settings:
el: Ρυθμίσεις μορφής:

en: Page:
el: Σελίδα:
