Smart Paging (7.x-2.12) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Update
ca: Actualitza

en: comment
ca: comentari

en: Character limit
ca: Límit de caràcters

en: Lines and paragraphs break automatically.
ca: Les línies i paràgrafs es trenquen automàticament.

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
ca: El número de pàgina de la pàgina actual en mostrar-se llistes paginades.

en: Page number
ca: Número de pàgina

en: Format settings:
ca: Paràmetres del format:
