Smart Paging (7.x-2.12) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Update
da: Opdatér

en: comment
da: kommentar

en: Character limit
da: Tegn-grænse

en: Lines and paragraphs break automatically.
da: Linjer og afsnit ombrydes automatisk.

en: Default values
da: Standardværdier

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
da: Sidenummeret på den aktuelle side i sideinddelte lister.

en: Page number
da: Sidenummer

en: Format settings:
da: Formatindstillinger:
