Smart Paging (7.x-2.12) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Update
gl: Actualizar

en: comment
gl: comentario

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: Lines and paragraphs break automatically.
gl: Saltos de liña e parágrafo automáticos.

en: Default values
gl: Valores predeterminados

en: Format settings:
gl: Opcións de formato:
