Smart Paging (7.x-2.12) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Lines and paragraphs break automatically.
km: បំបែក​បន្ទាត់ និង​កថាខណ្ឌ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ។

en: Format settings:
km: ការ​កំណត់​ទ្រង់ទ្រាយ ៖
