Smart Paging (7.x-2.12) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: comment
oc: comentari

en: Character limit
oc: Limite de caractèrs

en: Lines and paragraphs break automatically.
oc: Las linhas e los paragrafes van a la linha automaticament.

en: Default values
oc: Valara per defaut

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
oc: Lo numéro de pagina de la pagina correnta sus la visualizacion de listas paginadas.

en: Page number
oc: Numéro de pagina

en: Format settings:
oc: Paramètres del format :
