Smart Paging (7.x-2.12) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: comment
uk: коментар

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: Lines and paragraphs break automatically.
uk: Рядки й абзаци переносяться автоматично.

en: Default values
uk: Базові значення

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:

en: Smart Paging
uk: Розумна нумерація сторінок

en: Configure Smart Paging default settings
uk: Конфігурування базових налаштувань Розумної нумерації сторінок

en: Page:
uk: Сторінка:
