Smart Paging (7.x-2.13) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: comment
hu: hozzászólás

en: Character limit
hu: Karakterszám korlátja

en: Lines and paragraphs break automatically.
hu: A sorokat és bekezdéseket a rendszer automatikusan felismeri.

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
hu: Az aktuális lap száma a lapozóval ellátott listák megtekintésekor.

en: Page number
hu: Oldalszám

en: Format settings:
hu: Formázási beállítások

en: Page:
hu: Oldal:
