Smart Trim (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: More link text
bo: དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡི་གེ
