Smart Trim (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Summary
ast: Resume

en: characters
ast: caráuteres
