Smart Trim (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Fields
lv: Lauki

en: characters
lv: simboli

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Trim length
lv: Griezuma garums
