Smart Trim (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Fields
eo: Kampoj

en: More link text
eo: Teksto de ligilo "pli"
