Smart Trim (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Fields
bn: ফিল্ড
