Smart Trim (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Fields
bs: Polja
