Smart Trim (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Suffix
es: Sufijo

en: Content
es: Contenido

en: Yes
es: Sí

en: Summary
es: Resumen

en: Fields
es: Campos

en: Additional options
es: Opciones adicionales

en: characters
es: caracteres

en: More link text
es: Texto del enlace 'más...'

en: Words
es: Palabras

en: Characters
es: Caracteres

en: words
es: palabras

en: Trim length
es: Recortar longitud

en: Nothing
es: Nada

en: linked to content
es: Enlazado al contenido
