Smart Trim (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: characters
hy: նիշերը

en: Nothing
hy: Ոչինչ
