Smart Trim (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Summary
is: Samantekt

en: Fields
is: Svæði
