Smart Trim (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Fields
ka: ველები

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Nothing
ka: არაფერი
