Smart Trim (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Trim length
km: ប្រវែង​កាត់​តម្រឹម

en: Nothing
km: មិន​មាន
