Smart Trim (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Summary
ku: کورتە

en: characters
ku: هێما

en: Nothing
ku: هیچ
