Smart Trim (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
os: Суффикс

en: Content
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Summary
os: Иумиагæй
