Smart Trim (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Summary
mr: संक्षेप
