Smartling Connector (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Locale
gl: Localización

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Fields
gl: Campos

en: Operator
gl: Operador

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Approved
gl: Aprobado

en: Key
gl: Clave

en: Edit term
gl: Editar termo

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Languages
gl: Idiomas

en: author
gl: autor

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Submissions
gl: Envíos

en: Apply
gl: Aplicar

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Translate
gl: Traducir

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Locales
gl: Localizacións

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
gl: A carpeta %directory non existe e non se puido crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
gl: O directorio %directory existe pero non se pode escribir nel nin se pode cambiar a ese estado.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.

en: Original language
gl: Idioma orixinal
