Smartling Connector (7.x-2.0-beta3) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Languages
si: භාෂා

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: File to import not found.
si: ආනයනය කිරීමට අවශ්‍ය ගොනුව සොයාගත නොහැකිය.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
