Smartling Connector (7.x-2.1-beta1) - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Approved
eu: Onartuta

en: Key
eu: Giltza

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: author
eu: egilea

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Apply
eu: Ezarri

en: file system
eu: fitxategi sistema

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Edit node
eu: Nodoa editatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Translate
eu: Itzuli

en: File to import not found.
eu: Inportatzeko fitxategia ez da aurkitu

en: locale
eu: erregionalizazioa

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: The translation import of %filename failed.
eu: %filename fitxategiaren itzulpen inportazioak huts egin du.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: Locales
eu: Lokalak

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza
