Smartling Connector (7.x-2.1-beta1) - en to te translation catalogue (37 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Languages
te: భాషలు

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: file system
te: ఫైలు వ్యవస్థ

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Translate
te: అనువదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Text group
te: పాఠ్య సమూహం
