Smartling Connector (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (31 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: file system
am: ሥርዓ ፋይል

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Translate
am: ተርጉም

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: locale
am: አካባቢ

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን
