Smartling Connector (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Approved
ps: منل شوي

en: Key
ps: کيلی

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
