Smartling Connector (7.x-2.4) - en to ur translation catalogue (39 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Active
ur: فعال

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Locale
ur: لوکیل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Languages
ur: زبانیں

en: file system
ur: فائل کا نظام

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: File to import not found.
ur: درآمد کے لیے بتائی گئی فائل نہیں ملی۔

en: Bundle
ur: بنڈل

en: locale
ur: ترجمہ

en: The translation import of %filename failed.
ur: فائل %filename سے ترجمے کی درآمد ناکام ہوئی۔

en: Text group
ur: عبارتی مجموعہ
