Smartling Connector (7.x-2.6) - en to oc translation catalogue (66 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Locale
oc: Localizacion

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Fields
oc: Camps

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Approved
oc: Aprovat

en: Key
oc: Clau

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Languages
oc: Lengas

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Translation status
oc: Estatut de la traduccion

en: file system
oc: sistèma de fichièrs

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Translate
oc: Traduire

en: File to import not found.
oc: Lo fichièr d'importar es pas estat trobat.

en: Bundle
oc: Paquet

en: locale
oc: paramètre regional

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: The translation import of %filename failed.
oc: L'impòrt de la traduccion %filename a fracassat.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Text group
oc: Gropes de tèxte

en: Locales
oc: Lengas

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
oc: Lo dorsièr %directory existís pas e no s'ha pogut crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
oc: Lo dorsièr %directory existís mas no s'hi pòt escriure e no s'ha pogut far que s'hi escrigui.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.

en: Approved comment
oc: Comentari aprovat

en: Master
oc: Maître
