Smartling Connector (7.x-2.61) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Locale
bs: Lokal

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Fields
bs: Polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Languages
bs: Jezici

en: Apply
bs: Primjeni

en: file system
bs: sistem datoteka

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Translate
bs: Prevedi

en: locale
bs: lokalno
