Smartling Connector (7.x-2.72) - en to km translation catalogue (50 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Key
km: សំខាន់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Languages
km: ភាសា

en: file system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: File to import not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​នាំចូល​​ទេ

en: locale
km: មូលដ្ឋាន

en: The translation import of %filename failed.
km: នាំចូល​ការបកប្រែ​ %filename បានបរាជ័យ​ ។

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ

en: Locales
km: មូល​ដ្ឋាន​

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
km: មិន​មាន​ %directory ថត​​ទេ និង​មិន​អាច​បង្កើត​បាន​ទេ​

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
km: មាន​ %directory ​ថត​ ប៉ុន្តែ​មិន​អាច​សរសេរបាន និង​មិនអាច​ធ្វើ​ឲ្យ​សរសេរបាន​ទេ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។

en: Upload an image to go with this article.
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​អត្ថបទ​នេះ ។
