Smartling Connector (7.x-2.80) - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Languages
ug: تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Translation status
ug: تەرجىمە قىلىنىغىنى

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Image description
ug: سۈرەت چۈشەندۈرۈشى

en: locale
ug: يەرلىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
