Smartling Connector (7.x-2.90) - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Tags
cs: Štítky

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: @type
cs: Typ

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Taxonomy settings
cs: Nastavení taxonomie

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Fields
cs: Pole

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Approved
cs: Schváleno

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Languages
cs: Jazyky

en: author
cs: autor

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: The comments have been deleted.
cs: Komentáře byly smazány.

en: Apply
cs: Použít

en: Translation status
cs: Stav překladu

en: file system
cs: systém souborů

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Translate
cs: Přeložit

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: The translation import of %filename failed.
cs: Import překladu ze souboru %filename selhal.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Text group
cs: Skupina textů

en: Locales
cs: Locale

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
cs: Adresář %directory neexistuje a nelze jej vytvořit.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
cs: Adresář %directory existuje, ale nelze do něj zapisovat ani zapisování povolit.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Submitter
cs: Odesílatel

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Approved comment
cs: Schválený komentář

en: Master
cs: Nadřízené

en: Original language
cs: Původní jazyk
