Smartling Connector (7.x-2.90) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Locale
mn: Локале

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: The comments have been deleted.
mn: Сэтгэгдэлүүд устгагдлаа.

en: file system
mn: файл систем

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Translate
mn: Орчуулах

en: locale
mn: локал

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг
