Smartling Connector (7.x-2.91) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Languages
ka: ენები

en: author
ka: ავტორი

en: The comments have been deleted.
ka: კომენტარები წაშლილია.

en: Translation status
ka: თარგმანის სტატუსი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
