Smartling Connector (7.x-2.93) - en to el translation catalogue (69 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Taxonomy settings
el: Ρυθμίσεις ταξινόμησης

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Fields
el: Πεδία

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Languages
el: Γλώσσες

en: author
el: συγγραφέας

en: Entity
el: Οντότητα

en: The comments have been deleted.
el: Τα σχόλια διαγράφηκαν.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Translation status
el: Κατάσταση μετάφρασης

en: file system
el: σύστημα αρχείων

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: locale
el: προσαρμογή κατά τόπο

en: The translation import of %filename failed.
el: Η εισαγωγή του αρχείου μετάφρασης %filename απέτυχε.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: Locales
el: Γλώσσες

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
el: Ο κατάλογος %directory δεν υπάρχει και δεν μπορούσε να δημιουργηθεί.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
el: Ο κατάλογος %directory υπάρχει αλλά δεν είναι εγγράψιμος ούτε μπορούσε να γίνει εγγράψιμος.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.

en: Submitter
el: Υποβάλλων

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: Upload an image to go with this article.
el: Αποστολή μιας εικόνας που θα συνοδεύει το άρθρο.

en: Asc
el: Αύξ
