Smartling Connector (7.x-2.94) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
