Smartling Connector (7.x-2.95) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Locale
ca: Local

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Fields
ca: Camps

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Approved
ca: Aprovat

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Languages
ca: Llengües

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: The comments have been deleted.
ca: Els comentaris s'han suprimit.

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation status
ca: Estat de la traducció

en: Translation in progress
ca: Traducció en progrés

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Translate
ca: Tradueix

en: Bundle
ca: Embolcall

en: locale
ca: local

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: The translation import of %filename failed.
ca: La importació de la traducció de %filename ha fallat.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Text group
ca: Grup de text

en: Locales
ca: Locals

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
ca: El directori %directory no existeix i no s'ha pogut crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
ca: El directori %directory existeix però no s'hi pot escriure i no s'ha pogut fer que s'hi escrigui.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Submitter
ca: Remitent

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.

en: Approved comment
ca: Comentari aprovat

en: Master
ca: Mestre

en: Original language
ca: Llengua original
