Smartling Connector (7.x-2.95) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Locale
jv: Lokal

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: file system
jv: sistim berkas

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Translate
jv: Terjemahna

en: locale
jv: pelokalan

en: The translation import of %filename failed.
jv: Gagal ngimpor terjemahan %filename.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Text group
jv: Kelompok téks

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
jv: Direktori %directory ora ānā lan ora bisa digawe.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
jv: Direktori %directory uwis ānā nanging ora bisa ditulisi lan ora bisa digawe bisa-ditulisi.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel

en: Asc
jv: Urut Maju
