Smartling Connector (7.x-2.95) - en to kk translation catalogue (41 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Locale
kk: Тіл

en: Fields
kk: Өрістер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Languages
kk: Тілдер

en: The comments have been deleted.
kk: Комментарийлар жойылған.

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Translate
kk: Аудару

en: locale
kk: тіл

en: The translation import of %filename failed.
kk: %filename файлынан аударма импорты іске асырылмады

en: Text group
kk: Мәтін тобы
