Smartling Connector (7.x-2.95) - en to my translation catalogue (37 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: author
my: စာရေးသူ

en: ,
my: .

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Approved comment
my: ခွင့်ပြုထားသည့် မှတ်ချက်များ
