Smartling Connector (7.x-2.96) - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Locale
lt: Lokalė

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: API Key
lt: API raktas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Languages
lt: Kalbos

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: The comments have been deleted.
lt: Komentarai pašalinti.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: file system
lt: Failų sistema

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Translate
lt: Versti

en: Bundle
lt: Paketas

en: locale
lt: lokalė

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The translation import of %filename failed.
lt: Vertimo importavimas %filename nepavyko

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Locales
lt: Lokalės

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.
