Smartling Connector (7.x-3.0-rc2) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
