Smartling Connector (7.x-3.1) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Bundle
gu: બંડલ
