Smartling Connector (7.x-3.2) - en to mr translation catalogue (43 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Languages
mr: भाषा

en: The comments have been deleted.
mr: टिप्पणी मिटवली गेली.

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Mime type
mr: Mime चा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Upload date
mr: अपलोड केल्याची तारीख

en: locale
mr: स्थानीक
